znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
startPROMOCJEKolumnylinkikontakt
START  PROMOCJE   NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Powiększ zdjęcie nr 7
Powiększ zdjęcie nr 8
Powiększ zdjęcie nr 9
Powiększ zdjęcie nr 10

Kreatywność i chęć rozwoju doprowadziły nas do narodzin Guarneri evolution. Jeżeli Guarneri Homage i następujący po nim Guarneri Memento przywołują najbardziej skrupulatne i tradycyjne prace Giuseppe Guarneri, to model Evolution inicjuje stylistyczną zmianę,która odzwierciedla ścieżkę mistrza skrzypiec, który zawsze poszukiwał właściwego tonu, wyrazistego i zmysłowego. Rezultatem jest nowy model kolekcji homage reprezentujący szkołę twórców skrzypiec, jego siła leży w umiejętnościach i doświadczeniu, które dojrzały w Sonus faber w ostatnich latach.

Idea
Wartości Sonus faber, trwałe i zakorzenione w teraźniejszości, umocniły się dzięki ewolucji. Guarneri evolution, nowy dwudrożny głośnik, który wyraża odnowienie w ciągłości: tradycyjny kształt skrzypiec i innowacyjne rozwiązania techniczne, które kierują firmę z Arcugnano w stronę przyszłości. Głośnik powtarza ideę, która została wyciągnięta na światło dzienne przez swojego poprzednika, Amati futura: instrument akustyczny, który żyje w środowisku żyje w swoim otoczeniu i staje się jego częścią realizując funkcje zarówno akustyczne źródła jak i pięknego dzieła sztuki. W ten sposób otrzymaliśmy głośnik, w którym skupiliśmy olbrzymią uwagę na każdym najmniejszym detalu, zastosowaliśmy nowe materiały wykończeniowe i podwyższyliśmy jakość wykonania.

Innowacja
Pragnienie ujrzenia jakości dźwięku tego niezwykłego głośnika dwudrożnego zostało podniesione na jeszcze wyższy poziom. Zastosowano głośnik 7” zamiast tradycyjnego 5”. Membrana, układ bass-reflex i obudowa wszystkie cechują się zastosowaniem nowych materiałów. Dodatkowo, technologie akustyczne zastosowane w Guarneri evolution wywodzą się z okrętu flagowego Sonus faber oraz Amati futura, gdyż zastosowano tutaj system Stealth Reflex, składający się z połączenia rur i materiałów izolacyjnych. Akumulacja innowacji znalazła się również w kolumnie podtrzymującej – podstawie, w której zastosowano szczególnie dwa ważne rozwiązania: jedno zastosowane w okręcie flagowym i Amati futura – system odsprzęgania drgań L.V.T. oraz „Anima legata” system składający się z dwóch bloków metalu obrobionych na CNC, który to pozwala na eliminację wzajemnych rezonansów.

Dane techniczne

Wykończenie: Orzech włoski, czerwony, grafitowy
Wymiary 410 x 235 x 412 mm (Wys x Szer x Gł)
Waga 37 kg/para netto; 43,5 kg szt./brutto
System: 2 drożny, stealth reflexKup Guarneri Evolution na www.sonus-faber.pl
Głośnik wysokotonowy: 29 mm
Głośnik średniotonowy: 179 mm, cewka wykonana z CCAW/Kaptonu, która jest wolna od prądów wirowych. Liniowy układ magnetyczny zawierający potrójne pierścienie Kellog/Goeller. Wszystkie ruchome elementy optymalnie wentylowane w celu minimalizacji rezonansów. Zaprojektowany wraz z komorą akustyczną.
Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 30000Hz, pomiar uwzględnia stealth reflex
Czułość: 86 dB SPL (2,83V/1m)
Impedancja nominalna: 4 OhmKup Guarneri Evolution na www.sonus-faber.pl
Zalecana moc: 25 W – 200 W, bez przesterowania
Częstotliwość podziału zwrotnicy 2800 Hz


Dodatkowe informacje:

karta produktu Pobierz plik pdf

Uwaga: W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor kolumn!


Powieksz do pelnego rozmiaru kolumny tylne, kolumny satelitarne, kolumny surroundowe, kolumna efektowa, kolumny głośnikowe, kolumny podstawkowe, kolumny audiofilskie, kolumny hi-fi, kolumny hifi, 
kolumna tylna, kolumna satelitarna, kolumna surroundowa, kolumna efektowa, kolumna głośnikowa, kolumna podstawkowa, kolumna audiofilska, kolumna hi-fi, kolumna hifi, 
głośniki audiofilskie, głośniki hi-fi, głosniki hifi, głosnik audiofilski, głosnik hi-fi, głośnik hifi, 
sonusfaber, sonus faber, sonus-faber, Guarneri Evolution, Guarneri-Evolution, GuarneriEvolution, 
kolumny stereo, kolumny kina domowego, kolumny do kina domowego, głośniki do kina domowego, kino domowe

[ Kolumny podstawkowe Sonus Faber Guarneri Evolution ]