znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
startPROMOCJEKolumnylinkikontakt
START  PROMOCJE   NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Stradivari Homage czerwony lakier skrzypcowy ]
Powiększ zdjęcie nr 3
[ Stradivari Homage grafitowy ]
Powiększ zdjęcie nr 4
Zapytaj o dostepnosc produktu

Głośnik ten stanowi hołd dla Stradivari. Jeszcze bardziej określa naszą ambicję by przenieść tożsamość głośnika jeszcze bliżej instrumentu muzycznego. Na początku projekt bazował na idei szerszego frontu niż jest to praktykowane, co prowadziło nas do promieniowanie w dwóch nieskończonych płaszczyznach, model teoretyczny dla takiego przypadku przekłada się na idealne źródło akustyczne. Szerokie ściany panelu frontowego nie rozpraszają energii, ale akumulują ją i odbijają. Eliptyczny kształt tego trójdrożnego systemu oferuje całkowicie inny wymiar dźwięku i emocji.

Wykończenie: Grafitowe lub czerwony lakier skrzypcowy
Wymiary 1370 x 655 x 500 mm (Wys x Szer x Gł)
Waga 151,8 kg/para netto; 198,6 kg szt./brutto
System: Trójdrożny, z bass refleksemKup Stradivari-Homage na www.sonus-faber.pl

Obudowa:
Design w kształcie elipsy, wielowarstwowa, tłumienie z wewnętrzną warstwą tłumiącą, kombinacja konstrukcji kanapkowej uzyskanej z połączenia ręcznie wybranych warstw drewna. Zoptymalizowana pod kątem rezonansów i fal stojących. Wewnętrzne żebra umiejscowione w strategicznych miejscach.
Kup Stradivari-Homage na www.sonus-faber.pl
Głośnik wysokotonowy:
33 mm ultra-dynamiczny głośnik typu „ring radiator”, z podwójnie toroidalnym falowodem. Labiryntowa tylna komora wykonana z naturalnego drewna, mechaniczny anty-rezonator zaprojektowany i zintegrowany z otoczeniem akustycznym.

Głośnik średniotonowy:
Średnica membrany 150 mm, cewka wykonana z CCAW/Kaptonu, która jest wolna od prądów wirowych. Liniowy układ magnetyczny zawierający pierścienie Kellog i Faradaya. Wszystkie ruchome elementy optymalnie wentylowane w celu minimalizacji rezonansów. Zaprojektowany wraz z komorą akustyczną, wyłączność dla Sonus faber.
Kup Stradivari-Homage na www.sonus-faber.pl
Głośnik niskotonowy:
Średnica membrany 260mm, membrana wykonana ze stopu aluminiowo-magnezowego. Głośnik zamknięty w bezpostaciowej akustycznie wentylowanej komorze. Układ magnetyczny z dwoma pierścieniami Faradaya i 51mm cewką wolną od prądów wirowych. Wyjątkowa dynamika i liniowość. Specjalny układ anty-kompresyjny, który przeciwdziała rezonansom i zniekształceniom wywołanym przez przestrzeń wewnątrz głośnika.
Kup Stradivari-Homage na www.sonus-faber.pl
Zwrotnica:
Specjalna wielonachyleniowa struktura zoptymalizowana pod kątem fazowym i amplitudowym. Impedancja na najniższych częstotliwościach jest kontrolowana w celu dobrej współpracy z wzmacniaczami. Zastosowano wyjątkowe stopy metalu w celu uzyskania całkowicie koherentnej ścieżki sygnałowej. Punkty podziału 300Hz oraz 4000Hz.
Kup Stradivari-Homage na www.sonus-faber.pl
Pasmo przenoszenia: 22 Hz – 30000Hz, pomiar uwzględnia bas refleks
Czułość: 92 dB SPL (2,83V/1m)
Impedancja nominalna: 4 Ohm Kup Stradivari-Homage na www.sonus-faber.pl
Zalecana moc: 30 W – 300 W, bez przesterowania Kup Stradivari-Homage na www.sonus-faber.pl

Dodatkowe informacje:

karta produktu Pobierz plik pdf

Uwaga: cena obejmuje model Stradivari Homage Red Violin. W celu uzyskaniu ceny innych wersji kolorystycznych prosimy o kontakt

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kolumny przednie, kolumny frontowe, kolumny głośnikowe, kolumny podłogowe, 
kolumny audiofilskie, kolumny hi-fi, kolumny hifi, kolumna przednia, kolumna frontowa, kolumna głośnikowa, kolumna podłogowa, kolumna audiofilska, kolumna hi-fi, kolumna hifi, głośniki audiofilskie, głośniki hi-fi, głosniki hifi, głosnik audiofilski, głosnik hi-fi, głośnik hifi, sonusfaber, sonus faber, sonus-faber,  Stradivari-Homage,  StradivariHomage,  Stradivari Homage, kolumny stereo, kolumny kina domowego, kolumny do kina domowego, głośniki do kina domowego, kino domowe

[ Kolumny podłogowe Sonus Faber Stradivari Homage ]