znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
startPROMOCJEKolumnylinkikontakt
START  PROMOCJE   NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Powiększ zdjęcie nr 7
Powiększ zdjęcie nr 8
Powiększ zdjęcie nr 9
Powiększ zdjęcie nr 10

Nazwiskiem słynnego mistrza lutnictwa szkoły Cremony, nazwaliśmy jedność doświadczenia i rozwiązań zarówno estetycznych jak i technicznych w nowym projekcie Sonus faber. Amati futura: pierwszy krok w tym nowym ekscytującym kierunku w stronę rewolucji dźwięku.

Idea
Po pierwsze, chcieliśmy odświeżyć słynną i znaną na całym świecie kolekcję. Po drugie, ucieleśnienie wszystkich osiągnięć i trudów naszego działu badań i rozwoju. Amati futura to nie wyizolowany epizod, ale stolica know-how i kultury służąca najlepszej możliwie reprodukcji dźwięku, na każdym poziomie.

Innowacje
Zacisk ezgo-szkieletowy został zbudowany z dwóch kawałków niklowanego stopu lotniczego, które zakrywają dół i górę kolumny. Łącznie z dwoma skrzydłami znajdującymi się z tyłu, które absorbują, przekazują i tłumią rezonanse obudowy. By osiągnąć jeszcze większą głębię w odtwarzaniu dźwięku zastosowano jeszcze inne innowacje Sonus faber: System L.V.T., Stealth Reflex System oraz T.M.D. (Tuned Mass Dumper).

Dane techniczne

Wykończenie: Orzech włoski, czerwony, grafitowy
Wymiary 1160 x 405 x 635 mm (Wys x Szer x Gł)
Waga 111 kg/para netto; 145 kg szt./brutto
System: 3.5 drożny z systemem stealth reflexKup Amati Futura na www.sonus-faber.pl
Głośnik wysokotonowy: 29 mm
Głośnik średniotonowy: 179 mm cewka wykonana z CCAW/Kaptonu, wolna od prądów wirowych. Liniowy układ magnetyczny zawierający potrójne pierścienie Kellog/Goeller. Wszystkie ruchome elementy optymalnie wentylowane w celu minimalizacji rezonansów. Zaprojektowany wraz z komorą akustyczną, wyłączność dla Sonus faber.
Głośniki niskotonowe: 2 x 220 mm membrana wykonana ze stopu aluminiowo-magnezowego. Głośnik zamknięty w bezpostaciowej akustycznie wentylowanej komorze. Układ magnetyczny z dwoma pierścieniami Faradaya i 38mm cewką wolną od prądów wirowych. Wyjątkowa dynamika i liniowość. Specjalny układ anty-kompresyjny, który przeciwdziała rezonansom i zniekształceniom wywołanym przez przestrzeń wewnątrz głośnika.
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 80/220/32000 Hz
Kup Amati Futura na www.sonus-faber.pl
Pasmo przenoszenia: 25 Hz – 30000Hz, pomiar uwzględnia stealth reflex
Czułość: 90 dB SPL (2,83V/1m)
Impedancja nominalna: 4 OhmKup Amati Futura na www.sonus-faber.pl
Zalecana moc: 30 W – 300 W, bez przesterowania
Obudowa: Design w kształcie lutni, wielowarstwowa, tłumienie z wewnętrzną warstwą tłumiącą, kombinacja konstrukcji kanapkowej uzyskanej z połączenia ręcznie wybranych warstw drewna. Zoptymalizowana pod kątem rezonansów i fal stojących. Wewnętrzne żebra umiejscowione w strategicznych miejscach.


Dodatkowe informacje:

karta produktu Pobierz plik pdf

Uwaga: W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor kolumn!

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru kolumny przednie, kolumny frontowe, kolumny głośnikowe, kolumny podłogowe, 
kolumny audiofilskie, kolumny hi-fi, kolumny hifi, kolumna przednia, kolumna frontowa, kolumna głośnikowa, kolumna podłogowa, kolumna audiofilska, kolumna hi-fi, kolumna hifi, głośniki audiofilskie, głośniki hi-fi, głosniki hifi, głosnik audiofilski, głosnik hi-fi, głośnik hifi, sonusfaber, sonus faber, sonus-faber,  Amati Futura,  AmatiFutura,  Amati-Futura, kolumny stereo, kolumny kina domowego, kolumny do kina domowego, głośniki do kina domowego, kino domowe

[ Kolumny podłogowe Sonus Faber Amati Futura ]