znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
startPROMOCJEKolumnylinkikontakt
START  PROMOCJE   NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
[ Sonus Faber Homage Vox orzech ]
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Powiększ zdjęcie nr 7
[ Sonus Faber Homage Vox grafit ]
Powiększ zdjęcie nr 8
Zapytaj o dostepnosc produktu

Sonus Faber Homage Vox to głośnik centralny zaprojektowany jako doskonałe uzupełnienie systemu kina domowego w oparciu o kolumny głośnikowe serii Amati, Guarneri evolution lub Aida. Z estetycznego i funkcjonalnego punktu widzenie, nowy 3-drożny głośnik centralny jest w pełni kompatybilny z pozostałymi elementami linii. Homage Vox to nie tylko najlepszy wybór w kwestii parametrów technicznych ale również najbardziej "naturalne" rozwiązanie zapewniające wypełnienie dźwiękowej luki w dotychczasowej koncepcji kina domowego serii Homage.

Identycznie jak w pozostałych kolumnach serii, Homage Box został stworzony w zgodzie z kryteriami nowego standardu który pozwolił na nowo zinterpretować dotychczasowe dziedzictwo marki oraz położył podwaliny syntezy i ewolucji serii Amati futura, Guarneri evolution i Aida. Dziedzictwo przeszłości jest zaakcentowane w kształcie oraz doborze materiałów w pełni spójnych i zharmonizowanych z wcześniejszymi liniami kolumn głośnikowych Sonus Faber.

Wśród wielu innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w kolumnie należy wymienić system Stealth Reflex, zaciski Egzo-szkieletowe, przetwornik o anty-rezonansowej konstrukcji oraz nową zwrotnicę. Homage Vox idealnie wypełni brzmieniową lukę w twoim kinie domowym.

Dane techniczne

System: 3 drożny z systemem stealth reflex i obciążeniem aperiodycznym o konstrukcji poziomej
Obudowa: Design w kształcie lutni, wielowarstwowa konstrukcja, tłumienie z wewnętrzną warstwą tłumiącą, kombinacja konstrukcji kanapkowej uzyskanej z połączenia ręcznie wybranych warstw drewna. Zoptymalizowana pod kątem rezonansów i fal stojących. Wewnętrzne żebra umiejscowione w strategicznych miejscach celem eliminacji niepożądanych wibracji.
Głośnik wysokotonowy: 29 mm z ruchomą cewką 29XTR3. Ultra-liniową charakterystykę zapewniają nowe magnesy neodymowe.
Głośnik średniotonowy: 150 mm z cewką wykonaną w wolnej od prądów wirowych technologii CCAW. Liniowy układ magnetyczny zawiera potrójne pierścienie Kellog/Goeller. Wszystkie ruchome elementy optymalnie wentylowane w celu minimalizacji rezonansów. Specjalny, koaksjalny układ anty-kompresyjny zapewnia eliminację niepożądanych rezonansów i zniekształceń.
Głośniki niskotonowe: 180 mm z membraną wykonaną ze stopu aluminiowo-magnezowego. Głośnik zamknięty w bezpostaciowej akustycznie komorze. Układ magnetyczny z wolną od prądów wirowych cewką 38 mm cewką zapewnia wysoką dynamikę i liniowość. Specjalny, koaksjalny układ anty-kompresyjny zapewnia eliminację niepożądanych rezonansów i zniekształceń.
Zwrotnica: Anty-rezonacyjna, progresywna konstrukcja zapewnia zoptymalizowaną amplitudowo-fazową charakterystykę czasową. Filtr górnoprzepustowy dla częstotliwości podziału 250 i 1800 Hz. Do budowy wykorzystano wysokiej jakości kondensatory Mundorf Evo Oil oraz cewki Jantzen.
Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 30000 Hz
Czułość: 89 dB SPL (2,83V/1m) Kup Homage Vox na www.sonus-faber.pl
Impedancja nominalna: 4 OhmKup Homage Vox na www.sonus-faber.pl
Zalecana moc wzmacniacza: 30 W – 300 W
Maksymalne ciągłe napięcie wejściowe: 20 V rms
Wymiary 310 x 825 x 390 mm (Wys x Szer x Gł)
Waga 37 kg
Wykończenie: Orzech włoski, czerwony, grafitowy


Dodatkowe informacje:

instrukcja obsługi (PDF wersja angielska 2,9 MB) Pobierz plik pdf

Uwaga: W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor kolumn!

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru sonusfaber, sonus faber sonus-faber
Homage Vox, HomageVox, Homage-Vox
kolumna centralna, kolumna głośnikowa centralna, kolumna audiofilska, kolumna hi-fi, kolumna hifi, głośniki audiofilskie, głośniki hi-fi, głośniki hifi, głośnik audiofilski, głośnik hi-fi, głośnik hifi, kolumna kina domowego, kolumna do kina domowego, głośnik do kina domowego, kino domowe,

[ Kolumna centralna Sonus Faber Homage Vox czerwony ]