znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWE
startPROMOCJEKolumnylinkikontakt
START  PROMOCJE   NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Zapytaj o dostepnosc produktu

Venere 2.0 jest głośnikiem podstawkowym (opcjonalnie można zamówić dedykowaną podstawkę) i charakteryzuje się jak pozostałe głośniki serii kształtem lutni. Również ten model pod względem konstrukcji obudowy czerpie z rozwiązań zastosowanych we flagowym modelu Aida, co pozwala na rozwiązanie fałszywych rezonansów obudowy oraz aerodynamiczny profil zapobiega problemom akustycznym w wypadku umieszczenia kolumny blisko ściany.

Umieszczenie basrefleksu od przodu pozwala na łatwe ustawienie kolumny w pomieszczeniu i umacnia potencjał głośników (jeden 18cm średnio-niskotonowy z kopułką Curv ™ oraz 29mm wysoko-tonowy z jedwabną kopułką opracowany przez DKM) co daje żywe, szybkie i bardzo ekscytujące brzmienie.

Pochylona przednia ścianka, oraz jej kształt pozwalają na perfekcyjny i skuteczny timing pomiędzy przetwornikami, zapewniając w każdej chwili fascynujące wrażenia odsłuchowe.

Szczególną uwagę poświęcono podstawkom. Konstrukcja ze szkła hartowanego, bazy z regulowanymi nóżkami z aluminium, potwierdza swoją przynależność do rodziny Venere, zapewniając kontynuację stylu całego zestawu oraz funkcjonalność – poprzez skuteczne od sprzężenie, daje dźwięk bardziej czysty i żywy.

Ten 2-drożny układ tak samo jak pozostałe elementy rodziny Venere, jest łatwy do ustawienia w pomieszczeniu, obojętnie czy jest podłączony w systemie stereo czy systemie wielokanałowym.
Kup Venere 2.0 na www.sonus-faber.pl
Dane techniczne:

Konstrukcja 2-drożna podstawkowa
Głośnik wysokotonowy 29 mm kopułka
Głośnik średnio-niskotonowy 2 x 180 mm
Rekomendowana moc wzmacniacza 50 W - 200 WKup Venere 2.0 na www.sonus-faber.pl
Wymiary 449 x 246 x 336 mm
Dostępne kolory Black, White, Wood


Dodatkowe informacje:

instrukcja obsługi (pdf - wersja angielska 0,6 MB) Pobierz plik pdf

Uwaga !. W polu opisowym formularza umieść wybrany kolor kolumn. Kolumny w kolorze Wood dostępne są w innej cenie. Przed zamówieniem prosimy o kontakt.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru sonusfaber, sonus faber, sonus-faber, 

Venere2.0, Venere-2.0, Venere 2.0

kolumny stereo, kolumny kina domowego, kolumny do kina domowego, głośniki do kina domowego, kino domowe

kolumny tylne, kolumny satelitarne, kolumny surroundowe, kolumna efektowa, kolumny głośnikowe, kolumny podstawkowe, kolumny audiofilskie, kolumny hi-fi, kolumny hifi, 

kolumna tylna, kolumna satelitarna, kolumna surroundowa, kolumna efektowa, kolumna głośnikowa, kolumna podstawkowa, kolumna audiofilska, kolumna hi-fi, kolumna hifi, 

głośniki audiofilskie, głośniki hi-fi, głosniki hifi, głosnik audiofilski, głosnik hi-fi, głośnik hifi,

[ Kolumna głośnikowa podstawkowa Sonus-Faber Venere Collection 2.0 ]